Тернополяни, які мають індивідуальне опалення, платитимуть більше

12/02/2019 2
Розмір тексту:

У Тернополі планують відновити справедливість між користувачами індивідуального і централізованого теплопостачання. Відтак власникам квартир з індивідуальним опаленням доведеться доплачувати за користуванням під’їздом, сходовою кліткою, підвалами, а також теплом від транзитних стояків. Такі нововведення обіцяють запровадити уже з наступного опалювального періоду.

Відповідно до останніх законодавчих вимог, власники квартир з індивідуальним опаленням, мають платити за транзитні стояки. Відповідна постанова вступила в дію 25-го грудня.

«За місця загального користування повинні платити ті, хто має індивідуальне опалення, оскільки вони користуються сходовими клітками, підвалами. І цю частку за опалення загальних місць користування вони повинні платити. Загалом відмовитися від опалення у під’їзді не можна, бо цього вимагають санітарні норми. Нині люди, які користуються централізованим опаленням, оплачують послуги теплопостачання повністю, а власники квартир з індивідуальним опаленням – тільки за обігрів своєї квартири. Тому в цьому є певна несправедливість. Відповідно до останніх законодавчих вимог, оплачувати за місця загального користування повинні всі мешканці», – каже головний інженер КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» Віталій Грубенюк.

Окрім цього, тернопільські багатоповерхівки облаштовують індивідуальними тепловими пунктами та лічильниками тепла.

Софія Романська

  • Теги:
загрузка...

Коментарі (2)

Олександр

15/02/2019

В підвалах труби теплопостачання мають бути термоізольовані, щоб не було втрачено тепло, транзитні стояки в квартирі теж термоізольовані, а платити за холодні під’їзди це маразм.

Володимир

12/02/2019

А ЯКЩО У ВСІХ МЕШКАНЦІВ ІНДИВІДУАЛЬНЕ ОПАЛЕННЯ І БЕЗ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ?

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...