Тернополянка розмістила в мережі оголошення про продаж картини. Товару не продала, натомість з банківської картки зникло 25 тисяч гривень.

До співробітників Тернопільського районного управління поліції звернулася 62-річна жителька обласного центру і повідомила, що її ошукали. Пенсіонерка розповіла, що продавала картину, оголошення розмістила на одному з сайтів, їй зателефонувала особа, яка начебто зацікавилася товаром і попросила реквізити картки для перерахунку коштів. Тернополянка, вочевидь, через необізнаність назвала не лише номер картки, а й іншу інформацію, яка відкрила доступ шахраям до її рахунку. У результаті втратила чималу суму.

Поліцейські проводять оперативні заходи, аби встановити особу зловмисника, а краян закликають бути вкрай обережними продаючи чи купуючи товар через Інтернет. Не повідомляйте інформацію про платіжну картку або картковий рахунок через мережу Інтернет, наприклад ПІН-код, паролі доступу до рахунків, термін дії платіжної картки, кредитні ліміти, персональні дані тощо. Для оплати товарів (послуг) через мережу Інтернет використовуйте окрему платіжну картку з граничним лімітом, яка передбачена тільки для цього та не дає змоги здійснювати з її використанням операції в торговельній мережі та зняття готівки.