Теплі шкарпетки, рукавиці, одяг та їжі потребують учасники акцій протесту в Києві . Тернополяни на Театральний майдан приносять чимало речей та грошей за які організовують автобуси для всіх охочих їхати на Київ. Координатори Євромайдану просять це робити і надалі, бо невідомо доки люди стоятимуть там.

Марш мільйона, ЄвромайданТернополяни активно долучаються і приносять на Театральний майдан  хто що може: мед, горіхи, крупи, одяг, побутові речі. Наразі найбільш необхідні теплий одяг, шкарпетки, рукавиці та їжа, повідомляє TV-4.

Пластуни замовили для своїх пластунів на майдані повністю бейсбольне спорядження, бо вони є в сотні самооборони, коли в разі наступу “Беркуту”, щоб вони мали чим захищатися. Ми купили наколінники, шоломи, купили бейсбольні біти. Я думаю, до того не дійде”, – розповів молодіжний міський голова Тернополя Любомир Шимків.

Крім матеріальної допомоги євромайданівцям в Києві можна також передати вітання.

“В Тернополі зробили акцію передай побажання на майдан. Якщо ти передаєш якусь річ, ми пропонували, щоб люди ще писали лист чи повідомлення запихали його в шкарпетку. По-перше, скоро Святого Миколая і ми не знаємо доки ще буде тривати революція, а по-друге, це цікаво і приємно, коли людина витягує гречку, а збоку є шкарпетка з підбадьорюючим повідомленням – тримайтеся ми з Вами”, – каже Любомир Шимків.

На Театральному майдані люди жертвують і гроші. В день в скриньках назбирується і до 50 тисяч, за які  серед іншого організовують поїздки мешканців Тернопільщини в Київ. Поділитися грішми з Євромайданівцями вирішили і працівники Тернопільської міськради

“Після чергового намагання розігнати майдан силою в Києві, тоді, коли в Тернополі почалась масова мобілізація людей на Київ, працівники Тернопільської міськради прийняли одностайне рішення про те, що всі працівники, в першу чергу міський голова, заступники міського голови, начальники управлінь відділів і працівники, які виявили бажання, 50% свого окладу передають і перераховують в користь Євромайдану”, – розповів міський голова Тернополя Сергій Надал.

Загалом працівники Тернопільської міськради на потреби Євромайдану пожертвували більше 40 тисяч гривень.