Тернопільськими “богами війни” буде командувати Лісовий з Одещини

14/11/2012 0
Розмір тексту:

Військовослужбовці 11-ї окремої гвардійської артилерійської бригади 13-го армійського корпусу втратили свого багаторічного командира, полковника Сергія Корнійчука. Його наказом Міністра оборони призначили в Дніпропетровськ на посаду начальника штабу – першого заступника командира 6-го армійського корпусу.

За свою багаторічну службу Сергій Петрович здолав чи не усі щаблі армійської оперативно-тактичної ієрархії. Про таких, як він, кажуть: народився справжнім військовим. Не дарма він отримав таку відповідальну посаду. За Корнійчука говорить один факт. Коли Україна проголосила незалежність, Сергій Петрович без вагань повернувся на Батьківщину, перевівшись із Забайкальського військового округу на Україну, де служив на посадах заступника командира, а згодом командира гаубічного самохідно-артилерійського дивізіону, що у Славуті. Згодом, після закінчення  Національної академії оборони України, Сергій Корнійчук упродовж багатьох років нерозривно був пов’язаний з Тернополем. Спершу був заступником командира бригади у 26-ій артилерійській дивізії, на базі якої в 2004 році сформували 11-ту окрему гвардійську артилерійську бригаду, що в Тернополі. А в 36 років тоді ще підполковника Сергія Корнійчука призначили командиром артилерійської бригади. Робота пана Сергія була гідно оцінена вищим армійським керівництвом України, не дарма тернопільські артилеристи отримали назву «боги війни», і тепер він обіцяє з честю виконувати покладені на нього обов’язки в Дніпропетровську.

Разом з тим, святе місце порожнім не буває. Відтепер тернопільськими артилеристами командуватиме донедавна права рука Корнійчука, перший заступник командира артилерійської бригади – начальник  штабу Олег Лісовий. Олег Петрович родом з Одеської області, а в тернопільській бригаді відслужив три останніх роки, пише “Номер один“.

  • Теги:
загрузка...

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...