Через брак коштів теплові мережі в області вчасно не ремонтують. Як наслідок – часто трапляються поломки, з якими складно справитися під час низьких температур повітря.

Афера навколо тарифів на теплопостачанняСистема теплопостачання Тернополя та області у застарілому стані і потребує модернізації. Проте наразі всі зусилля спрямовані на переобладнання котелень на альтернативні джерела енергії, щоб економити природний газ.

«В окремих населених пунктах області залишається проблемним питання готовості до опалювального сезону. Такі проблеми є в Гусятині, Козовій, Монастириськах. Наразі в області реалізується план по скороченню споживання природного газу на тридцять відсотків. Централізоване теплопостачання населених пунктів області забезпечують ОКП «Тернопільтеплокомуненерго», КП «Тернопільміськтеплокомуненерго», два приватних підприємства, які працюють на альтернативних джерелах енергії. Централізованим питним водопостачанням забезпечено тридцять три населені пункти. Протяжність водопровідних мереж становить 1256 км., 39% з них перебуває в аварійному стані. Найбільше аварійних водопровідних мереж у Почаєві, Підгайцях, Збаражі, Борщові, Ланівцях, Чорткові, Гусятині, Тернополі», – розповіли в управлінні ЖКГ ОДА.