Снігу-снігу білого насипала зима! Не обминула вона і Тернопіль, а, отже, відомий перший в Україні “теплий тротуар”, що був облаштований за ініціативи міського голови Сергія Надала, мав можливість показати себе в дії. Може, воно так і було б, однак, чомусь,  з снігом на тротуарі боролось не новаторство – а звичайний пісок, яким ще зранку посипали  панянки в помаранчевих жилетках.

Боротьба з травматизмом на небезпечних ділянках таким способом –добре, однак, якщо «теплі тротуари» не активні без піску, то для чого було витрачати гроші на «забавку», краще ж бо просто забезпечити місто сіллю. 

“Щоранку проходжу по так званому «теплому тротуарі», надіявся, що сьогодні з першим повноцінним снігом зможу оцінити нововведення, однак тільки й пісок на плитці побачив» – жаліється  пан Сергій (тернополянин ) Отже, бульвар Шевченка, що першим підпав під новаторство мера, не виправдав очікувань, тоді чи варто робити такі тротуари, якщо вони недієві. Будемо надіятись, що влада зверне увагу на свої «міні-провали» та виконає обіцянки, щоб ті не перетворились в «цяцянки».

Тетяна Колеснік