7 листопада народний депутат України від Всеукраїнського обєднання «Свобода» Михайло Головко підтримав Тарифний майдан, який вже кілька тижнів під стінами Кабінету Міністрів у Києві протестує проти дій Уряду Арсенія Яценюка.

«Відвідав Тарифний майдан, де тисячі українців просять владу їх почути, – написав Михайло Головко на своїй сторінці у Фейсбуці. – З наближенням зими питанням щодо тарифів буде лише загострюватися. Ми, як і мільйони українців, хочемо почути від брехуна Яценюка, чому він спочатку обіцяв газ власного видобутку для народу, а тепер продає нам російський газ по завищених цінах. В будь-якій європейській країні прем’єр-міністра уже б давно відправили у відставку. Але щоб втриматися на посаді, він шантажує усю країну, що в разі звільнення його проект вийде з коаліції. Також не мало питань до фейк-міністра Авакова, який крім розслідувань в інтернеті та репресій націоналістів нічим більше не займається. Щось цей тимчасовий уряд камікадзе з нульовою довірою тримається за крісла, як воша кожуха!»

Нагадаємо, що Тарифний майдан триває вже кілька тижнів. Люди вимагають зниження ціни на газ, скасування комунальних тарифів і відставки уряду. Біля будівлі навпроти Кабміну утворилося наметове містечко.