Фірмовий гуртово-роздрібний магазин офіційно відкрив на своїй території Тернопільський м’ясокомбінат, що розташований у селі Острів  під Тернополем.

У ньому покупців очікує великий вибір м’ясних виробів та свіжого м’яса. У якості продукції можна переконатися на власні очі. Так за процесом обвалювання м’яса можна спостерігати безпосередньо в магазині. Також за прозорою стіною видно, як майстрині у цеху напівфабрикатів роблять пельмені, чебуреки та інші смаколики.

Віктор Ратушняк, директор мережі магазинів від Тернопільського м’ясокомбінату:

– Вся наша продукція – власного виробництва. В компанії «Агропродсервіс», якій належить м’ясокомбінат, є повністю закритий цикл від вирощування до власної торгової мережі, як роздрібної, так і гуртової. Відповідно є можливість продавати якісну продукцію за доступними цінами. Я передусім хотів би всіх запросити на це відкриття, і думаю, люди, які прийдуть, не будуть розчаровані.

Покупці, що завітають до магазину, зможуть спробувати м’ясні вироби прямо в магазині. Для цього приготували спеціальні дегустаційні нарізки. Також на покупців чекає і ряд цікавих акцій.

Святкова акція з нагоди відкриття магазину Тернопільського м’ясокомбінату триватиме 9, 10 та 11 грудня. Для зручності покупців упродовж цього періоду до магазину курсуватимуть спеціальні автобуси із зупинки «Кемпінг» о 13 та 15 годині. Працюватиме магазин з 8.30 до 19 години.