Тернополянин Ігор Мединський дебютував у національній збірній України до 18 років (U-18).

Сталося це 28 грудня у товариському матчі збірної проти столичного “Динамо-2”. Тернополянин відіграв проти своєї команди другий тайм, хоча забитим голом не відзначився. Матч завершився нічиєю (1:1), інформує офіційний сайт федерації футболу України. Якщо на товариські матчі проти німців, яким на початку жовтня “синьо-жовті” двічі поступилися вдома (1:2 та 0:1), наставник команди Олег Кузнєцов не викликав багато нових гравців, то тепер він пішов саме на такий крок. З’явилися на полі два потенційні дебютанти − крайній півзахисник донецького “Шахтаря” Дмитро Олійник та нападник київського “Динамо-2”, екс-гравець ФК “Тернополя” Ігор Мединський.

Загалом у матчі проти “Динамо-2” і у складі збірної України кожен тайм грала фактично різна “одинадцятка”. Наш земляк вийшов у другому таймі. Саме за його ходом у зустрічі і забили два м’ячі. У складі національної збірної на 65-й хвилині відзначився представник дніпропетровського “Дніпра” Микита Полулях.

За матеріалами: 20minut.ua