Автобусні ворота обласного центру чекає глобальна реконструкція. Зображення нового “дива” дизайнерської думки з’явилися в мережі Інтернет. Воно сіре і невиразне. Майбутня будівля автовокзалу схожа на бліду копію Південного залізничного вокзалу в Києві, який збудували ще 15 років тому.

проект реконструкції автовокзалу в ТернополіПроект викликав бурхливе обговорення на форумах та у соцмережах.

Найбільші зміни торкнуться площі перед автовокзалом з боку вулиці Живова. Її замостять бруківкою та приберуть десяток недоладних кіосків. У всякому разі, так намальовано на картинках. Внутрішній двір, де паркуються автобуси, теж покриють бруківкою. Раніше в Тернополі вже намагалися мостити дешевою бруківкою великі площі, зокрема, Театральний майдан. Що з цього вийшло добре відомо місцевим мешканцям.

Інтер’єр автовокзалу виконано в сумному кольорі навколишньої дійсності: стіни, стеля, сходи, меблі, підлога – все сіре! Пасажирам для очікування розставлять два десятки крісел. Тим, кому їх забракне, доведеться постояти.

південний вокзал київОдин з авторів проекту, який представився архітектором Іваном Кіпішем, намагався прояснити ситуацію (пряма мова): “Всього понаписували, хочу трохи прояснити ситуацію.

Для початку можу порадувати оптимістів, і сказати, що проект буде втілюватись в життя!!!

Для песимістів і “критиків”, які не мають поняття, в чому різниця між проектом і концептом, хочу пояснити ще такий фактор, як умови, в яких приходиться проектувати, а саме: це реконструкція, тобто з існуючої будівлі треба зробити щось, щоб більш-менш мало вигляд, а крім того було і максимально функціональним і доцільним, а до того всього щей не безмежне фінансування, – написав Кіпіш в групі від Тарнополя до Тернополя.

Ви щось зрозуміли з цього пояснення?

На фото: Варіанти реконструкції автовокзалу, фасад Півленного залізничного вокзалу.

проект реконструкції автовокзалу в Тернополіпроект реконструкції автовокзалу в Тернополіпроект реконструкції автовокзалу в Тернополіпроект реконструкції автовокзалу в Тернополіпроект реконструкції автовокзалу в Тернополі