Табачник ДмитроТернопільських вчителів історії закликають влаштувати бойкот. З відкритою заявою до вчителів історії загальноосвітніх шкіл Тернопільської області звернулись представники громадсько-політичного об’єднання «Українська справа».

У тексті документу йдеться про потребу спільного протистояння впровадженню нових посібників з історії України, які Міністерство освіти підготувало для педагогів-істориків. За офіційною інформацією, автори цих посібників переписали у них цілий ряд розділів – зокрема, про Помаранчеву революцію та про тематику національно-визвольних змагань, відновлено, також, термін “Велика вітчизняна війна” і чимало іншого.

Такі кроки українофоба Табачника і його прислужників представники «Української справи» вважають ганебними. Водночас вони планують звернутись до місцевої влади з пропозицією розробити і розповсюдити по усіх загальноосвітніх школах області такий підручник з історії України, в якому не буде виправлень, запропонованих Міносвіти та його одіозним керівником.