Український олігарх Ринат Ахметов посів 39 місце в списку найбагатших людей планети. Його статки становлять 16 мільярдів доларів, за версією журналу Forbes. Тернопільським багатіям ще далеко до рівня світових товстосумів.

Перше місце в списку зайняв 72-річний мексиканський мультимільярдер Карлос Слім, чий статок оцінюється в 69 мільярдів доларів.

Друге місце в рейтингу посів засновник компанії Microsoft Білл Гейтс, його статки оцінили в 61 мільярд доларів.

На третьому місці – американський фінансист Уорен Баффет зі статком у 44 мільярди доларів.

Серед українських олігархів, які потрапили до списку журналу, також Віктор Пінчук (4,2 мільярди доларів – 255 місце), Ігорь Коломойський (3 мільярди доларів – 377 місце), Геннадій Боголюбов (2,8 мільярда доларів – 418 місце).

Бізнесмен Костянтин Жеваго, статок якого оцінили в 1,8 мільярда доларів, зайняв 719 місце. Юрій Косюк зі статками 1,3 мільярда доларів розмістився на 960 місці, 1153 місце розділили між собою Петро Порошенко (1 мільярд доларів) та Андрій Веревський (1 мільрд).

Зі списку зник Івано-Франківський бізнесмен Андрій Бахматюк, що має інтереси на Тернопільщині. Раніше його статки також оцінювали у понад мільярд доларів.

Також до списку не потрапив власник агрохолдингу “Мрія” Іван Гута і тернопільські міні-олігархи з партії Регіонів Іван Чайківський та Олег Крижовачук.

На фото: Чи таке вже прибуткове свинарство у Чайківського?