З початку цього року податківцями Тернопільської області проведено 367 перевірок установ та організацій, які сплачували податок з доходів із заробітної плати найманих працівників і у 273 з них встановлено порушення чинного законодавства.

За наслідками перевірок додатково нараховано 1,4 млн. грн., складено 98 протоколів про адміністративні правопорушення та застосовано 1,7 тис. грн. штрафів.
Для прикладу, проведеною плановою виїзною документальною перевіркою правильності нарахування та своєчасності утримання і перерахування до бюджету податку з доходів фізичних осіб одного із підприємств Тернополя встановлено неутримання та несплату до бюджету податку із доходу за відчуження цілісного майнового комплексу одного із працівників підприємства, який є одночасно директором та засновником цього ж підприємства. Також, перевіркою встановлено неутримання підприємством податку з доходів за послуги, що надавалися приватним нотаріусом та несплату податку з власників транспортних засобів.
За допущені порушення податківці додаткового нарахували 700 тис. грн., зокрема: 229 тис. грн. податку з доходів фізичних осіб, майже 10 тис. грн. податку з власників транспортних засобів та понад 460 тис. грн. штрафних санкцій.

За інформацією ZZ постраждалий підприємець також суттєво витратився на вибори, але нічого не здобув.