Служба автомобільних доріг у Львівській області уклала угоду на поточний ремонт ділянки дороги Н-02 Львів-Тернопіль з ТОВ «Техно-Буд-Центр» на ₴31,22 млн.

дорога, ремонт, грошіЄдиним конкурентом переможця та тендері виступила одеська фірма «Автомагістраль – Південь», яка запропонувала виконати роботи за ₴35 млн, пишуть «Наші гроші. Львів».

Ремонт відбудеться на відтинку дороги між селами Підгірне та Чижиків (км 11+257 – км 17+550). Відремонтують 6,3 км траси. Відтак, вартість ремонту 1 км дороги становить ₴4,96 млн.

Цікаво, що за даними прес-служби Служби автомобільних доріг, минулого року «Техно-Буд-Центр» вже ремонтувало цей відтинок дороги.

«У 2014 році на автомобільній дорозі Н-02 Львів – Тернопіль на двох ділянках проведено роботи з поточного  середнього ремонту. Зокрема, на ділянці км 11+256  – км 17+500 (с. Підгірне – с. Чижиків) на одній з проїжджих смуг влаштовано верхній шар дорожнього одягу», – йдеться в повідомленні прес-служби.

«Техно-Буд-Центр» зареєстровано в Тернополі, його засновник – Григорій Процик. Нагадаємо, начальник Львівської служби автомобільних доріг Юрій Лазаренко переїхав до Львова у квітні 2014 року з Тернополя.