Зниження цін на пальне вимагають учасники Всеукраїнського автопробігу. В акції протесту взяли участь тернопільські водії. З дев’ятої до десятої ранку вони проїхали центральними вулицями міста.

Співорганізатор автопробігу, керівник тернопільського осередку громадської організації «Автоєвросила» Ігор Красновський розповідає: акція об’єднала більшість українських міст. Також учасники акції перекривали дорогу «Київ – Чоп». Люди вимагають врегулювати ціни на бензин, оскільки через їхнє зростання підвищується вартість продуктів і послуг.

«Аналізуючи ситуацію, стає зрозуміло, що ціни на пальне завищені. І наші вимоги цілком адекватні, ми хочемо врегулювання цін. Вони неправомірно завищені. Якщо ніяких кроків не буде зроблено, то українців чекає стрімке дорожчання усіх товарів», – каже Ігор Красновський.

У Тернополі підтримали акцію протесту більше сотні водіїв, а по всій Україні кількість учасників сягнула кількох тисяч.

«Це лише попереджувальна акція. Якщо влада не дослухається, ми підемо на більш рішучі дії і кроки», – додає представник Автоєвросили у Тернополі Дмитро Шелулько.

До слова, акція протесту у містах України триває упродовж дня. Як наслідок –  на українських заторах утворюються довжелезні затори.

Софія Романська