Аби сплатити штраф за порушення правил дорожнього руху, уже не обов’язково ходити у банківські відділення. „Каральний” платіж можна здійснити безпосередньо на місці порушення.

У тернопільських державтоінспекторів уже є на озброєнні два міні-касових апарати.

Один такий апарат використовують працівники ДАІ, які патрулюють вулиці обласного центру, другий – ті, які патрулюють на дорогах державного значення.

– Ці касові апарати ми отримали 30 грудня, – розповідає інспектор сектору взаємодії з громадськістю обласного управління ДАІ Микола Ігнатченко. – Сплатити штраф на місці порушення можуть ті водії, які мають при собі банківську картку. Жодних готівкових розрахунків не здійснюємо. Відразу ж після оплати водій отримує квитанцію про сплату штрафу.

За словами Миколи Ігнатченка, поки що водії на Тернопільщині нечасто користуються можливістю сплатити штраф за допомогою касових апаратів. Однак кілька з них сплатили штрафи на місці порушення правил дорожнього руху.

Згідно з останніми нововведеннями, якщо працівники Державтоінспекції мають міні-касовий апарат, то водій може на місці порушення сплатити штраф. Або ж може відмовитися і упродовж 15 діб зробити це у будь-якому банківському відділенні. Та якщо за цей термін водій не сплачує штрафу, то його сума подвоюється.

Раніше міні-касові апарати працівники ДАІ тестували у Дніпропетровській області, потім їх запровадили у Києві. А з 1 січня такі касові апарати отримали у всіх областях.

Джерело: “20 хвилин