З нагоди Дня захисника України у підрозділах Тернопільської окремої артилерійської бригади відбулися урочистості. Військові отримували привітання та нагороди від представників влади та громадськості.

Урочистості розпочалися з виконання державного гімну та вшанування загиблих героїв. Привітати військових прийшли їхні рідні, представники обласної влади, громадські активісти.

«Військовослужбовці отримували привітання та нагороди за сумлінне виконання службових обов’язків, дисциплінованість, самовідданість військовому обов’язку та з нагоди Дня захисника України. Кращих відзначили грамотами, подяками, медалями та цінними подарунками від командування військової частини, голів Тернопільської обласної та районної державних адміністрацій, Тернопільської обласної ради та міського голови Тернополя», – розповідає прес-офіцер Тернопільської окремої 44-ої артилерійської бригади Юрій Кульпа.

Добрі настанови для військових залишили священики. Вони прийшли поблагословити вояків і побажати мужності.

«Сьогодні – ваш День. День, коли суспільство дякує вам за службу і вшановує вас. Тож наша справа молитися за вас і підтримувати, щоб ви могли залишатися мужніми захисниками на своїй Богом даній землі», – наголошує старший військовий капелан отець В’ячеслав Кізілов.

Військові разом із представниками громадськості і влади вшанували загиблих воїнів.