Військовослужбовці 44-ї окремої артилерійської бригади та курсанти академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного сьогодні стали донорами. Понад два десятки осіб прийшли здати кров для потреб міської дитячої лікарні.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я, в Тернопільській області за останній рік відбулось 10 донацій крові на 1000 жителів, в той час, як у розвинених країнах щорічна норма — 33 донації.

Відтак в області вирішили налагодити взаємодію між центром служби крові та донорами, аби скоротити показники захворюваності та смертності. Приклад донорства вирішили показати військовослужбовці.

«Зібрана кров призначена дітям, які перебувають на лікуванні у Тернопільській міській дитячій клінічній лікарні. Загалом військовики здали близько 5 літрів крові. Мабуть, усі вони усвідомлюючи найвищу цінність людського життя, впевнено знають, що чужої біди не буває, а тим паче коли мова йде про дітей. Найголовніше – це здоров’я та життя найменших громадян, заради кого здобувають мир та спокій сьогодні військовослужбовці Збройних сил України», – наголошує прес-офіцер 44-ї окремої артилерійської бригади Юрій Кульпа.

Лікарі просять жителів краю зголошуватися на потреби донорства. Оскільки кров рятує людські життя.

Софія Романська