Головою Тернопільської міської організації ВО “Свобода” обрали Романа Навроцького. Раніше цю посаду займав нестримний борець з алкоголізмом Михайло Головко. Відповідне рішення було прийняте на партійній конференції 5 жовтня, – повідомили у прес-службі обласної організації ВО “Свобода”.

Учасники конференції, як годиться, заслухали звіт екс-голови Михайла Головка та полум’яну промову нового лідера.

У прес-службі зазначили, кандидатуру Навроцького подав особисто Олексій Кайда, котрий, як відомо, очолює обласну організацію “Свободи”.

Роман Навроцький є членом «Свободи» з 2005 року. У 2006 році його обрали головою Підволочиської районної організації ВО «Свобода». 2009 року він став депутатом Тернопільської обласної ради.

У руслі цієї події варто згадати, що на минулій сесії міськради Головку виділили великий офіс у самому центрі Тернополя – в колишньому готелі “Україна”. Причому, передали це приміщення у безкоштовну оренду. Вочевидь, це була компенсація головному пропагандисту тверезого способу життя за мирний відступ від партійного штурвала.

Також нагадаємо, що не так давно відбулися зміни й у керівництві обласної організації “Свободи”. Замість Олега Сиротюка, котрий очолював осередок на Тернопільщині з часів його створення, на партійний “трон” сів голова облради Олексій Кайда.