На минулих вихідних неприємні наслідки мала перша подорож у Карпати для п’ятьох студентів із Тернополя.

Вони заблукали у горах, і лише вчасна допомога рятувальників Ворохтянського гірського пошуково-рятувального пункту позбавила юнаків неприємності провести ніч у засніженому лісі.

Про це повідомили у Головному управлінні МНС в області

Група студентів обрала для підйому на Говерлу короткий маршрут, побувала на найвищій точці Карпат і спокійно спускалися донизу. Раптом в одного з туристів випала з рук сумка. Оскільки юнак не мав наміру розлучатися зі своїм майном, усій групі довелося зійти зі стежки і повернути у той бік, куди покотилася сумка.

Спускалися досить швидко, тож уже незабаром втрату знайшли. А ось як вийти на правильну стежку, ніхто із горе-мандрівників і гадки не мав.

На щастя, на тій ділянці Карпат мобільне покриття функціонувало, тож горе-мандрівники зателефонували у міліцію та повідомили про свою ситуацію, а правоохоронці звернулися за допомогою до гірських рятувальників.

На пошуки заблукалих студентів вирушили семеро працівників Ворохтянського гірського пошуково-рятувального пункту. Шлях до них зайняв чимало часу: заважав густий туман. Крім того, у районі, де, перебувала група, жодних прокладених маршрутів не було: рятувальникам МНС довелося прокладати стежку самостійно. Заблукалих туристів знайшли, коли вже вечоріло.