Троє тернопільських студентів пограбували та жорстоко побили 53-річного жителя Тисмениці.
Прикарпатські правоохоронці знайшли винних у пограбуванні та побитті 53-річного жителя Тисмениці. Травми, які отримав чоловік, наскільки серйозні, що він досі перебуває у лікарні у тяжкому стані, повідомляє СЗГ УМВС України в Івано-Франківській області.
За інформацією начальника Тисменицького райвідділу міліції Олександра Крутого, на затримання підозрюваних у Тернопільську область виїхали декілька оперативних груп. В одному з сіл одночасно затримали трьох юнаків віком 19 і 21 рік. Усі вони – студенти вищих навчальних закладів. Один з них незабаром мав стати дипломованим юристом, двоє інших – менеджерами.
Як уже з’ясовували, студенти заздалегідь спланували кримінальну акцію з корисливих мотивів. Вони дізналися, щожитель Тисмениці зазвичай має при собі значні суми грошей. Приїхавши в Тисменицю, зловмисники підстерегли чоловіка у той момент, коли поруч нікого не було. Потерпілому завдали декількох ударів битою і заволоділи 60 тисячами гривень.
У ході проведення слідчих дій працівники міліції вилучили у затриманих речі, які ті придбали за здобуті злочинним шляхом гроші. Йдеться про дорогі цифрові фотоапарати і ноутбуки. Решту грошей нападники розділили між собою і витратили на дозвілля.
Суд санкціонував арешт усіх співучасників злочину. Проти них порушили кримінальну справу за вчинення розбою, поєднаного з заподіянням потерпілому тяжких тілесних ушкоджень. Для цих осіб перші дні під арештом стали початком тривалого перебування за гратами, адже за подібні злочини Кримінальний кодекс України передбачає позбавлення волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна.
Тисменицькі міліціонери отримали серйозні підстави перевірити причетність затриманих до аналогічних злочинів, скоєних за межами Івано-Франківщини.