Сьогодні на Тернопільщині побувала Віце-прем’єр-міністр Іванна Климпуш-Цинцадзе. Зі студентами чотирьох тернопільських вишів вона обговорювала проблеми європейської та євроатлантичної інтеграції України.

До Тернопільського національного економічного університету на зустріч з Іванною Климпуш-Цинцадзе прийшло більше тисячі студентів. Віце-прем’єр-міністр запевнила, що шлях до Європи для України неодмінний і безальтернативний.

«Для нас це не є потребою сьогодення, а можливістю повернення в родину, до якої ми належали тисячоліттями. В Україні сьогодні є всі можливості для того, щоб перетворитися з країни, яка тільки переслідує свою європейську мрію, у країну, де ця європейська реальність усталюється. З євроатлантичною інтеграцією українці отримають захист і впевненість у завтрашньому дні. Ми маємо вже перші результати євроінтеграції: 10 млн. українців, які за рік скористалися безвізом і відчули перевагу», – зазначила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Поспілкуватися з Іванною Климпуш-Цинцадзе прийшло більше сотні підприємців з Тернопільщини. Вони цікавилися перспективами міжнародної співпраці.

Софія Романська