Дмитро Ярош заявив, що складає повноваження лідера “Національно-визвольного руху “Правий сектор”” через спробу деяких учасників організації створити ще один керівний орган Провід.

Ярош

Про це він написав у Facebook, пише Тиждень.

За словами Дмитра Яроша, 8 листопада на конференції керівного складу “Правого сектору” деякі учасники зібрання запропонували обрати ще один керівний орган Провід. У ньому Дмитрові Ярошу запропонували посаду Провідника.

“Отримавши поранення і потребуючи тривалого часу на лікування, я довірив деякі напрямки управління Рухом своїм найближчим однодумцям, які мали і мають свій погляд на розгортання націоналістичного руху. Моя ж позиція далеко не у всьому збігається з устремліннями частини Проводу”, – написав Ярош.

Він пояснив, що несе персональну відповідальність за все, що відбувається в організації і не збирається перекладати її на інших. За його словами, нова посада означала би для Яроша перетворитися на “весільного генерала” у “Правому секторі”.

“Тому я змушений відповісти відмовою на пропозицію очолити запропонований конференцією Провід та складаю з себе повноваження Провідника НВР ПС, залишаючись націоналістом, державником і революціонером”, – заявив Дмитро Ярош.

Відзначимо, що на Тернопільщині “Правий сектор” очолює Василь Лабайчук.

Нагадаємо, нещодавно ще один тернополянин, “кіборг” Андрій Шараскін став заступником керівника партії “Правий сектор”.

Читайте на цю тему:

Сестра “кіборга” Богеми стала депутатом від бізнес-партії