У відкритому протистоянні Національного антикорупційного бюро та Генеральної прокуратури виявилися замішаними поліцейські з Тернополя. Так стверджує Цензор.нет. У статі йдеться про безпрецендентний конфлікт силовиків, коли двох детективів, які вели стеження за підозрюваним у корупції, захопили та утримували про їх волі група прокурорів. Для звільнення співпробітників прибув спецназ НАБУ. Лише дивом вдалося уникнути збройного протистояння.

поліція, Тернопіль, НАБУ, скандалАктивну участь тернопільських копів підтверджує редактор Цензора Юрій Бутусов. Виникає питання, що вони забули в Києві та з чиєї подачі їх залучили до затримання інших правоохоронців? Чи в курсі про це керівник обласної поліції Богомол та чи не доклався до сумнівного використання силовиків нещодавно призначений з Києва прокурор Тернопільщини Перч?

12 серпня двоє оперативників НАБУ біля дверей конспіративної квартири були захоплені групою співробітників правоохоронних органів Захопленням керував скандальний прокурор Дмитро Сус, а виконавцями були кілька його підлеглих, і … співробітники підрозділу Національної поліції Тернопільській області.
Співробітники правоохоронних органів, які зупинили оперативників НАБУ, які не представилися. Вони перевірили документи захоплених людей, впевнилися, що вони з НАБУ і … відібравши всі документи і речі, затримали їх, не пред’явивши жодних звинувачень. Потім група Суса спробувала увірватися на конспіративну квартиру – проте детектив НАБУ, який в ній знаходився, двері не відкрив, і негайно заявив в керівництво про напад на оперативників.

Група співробітників Суса захопила двох оперативників НАБУ і вивезла їх у приміщення Генеральної прокуратури України, де їх замкнули в підвал, і намагалися змусити їх говорити.

 

Детально про понфлікт за посиланням: http://ua.censor.net.ua/r401732