Таке рішення прийняла рада Тернопільської обласної організації спортивного товариства «Динамо». Є сподівання, що вже наступного року у нашому обласному центрі вихованці цього спортивного закладу з гордістю носитимуть на футболках логотип усім відомого клубу. На початках тренери працюватимуть з дітьми на базі інших спортивних закладів. Засідання ради Тернопільської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» проходило під головуванням генерал-майора міліції Федора Бортняка. Присутні провели довибори членів ради та президії обласної організації. Відтак, підбили підсумки роботи «динамівців» у 2010 році та визначили завдання і перспективи своєї діяльності на наступний рік. Йшлося, зокрема, про результати комплексного заліку обласних фінальних змагань. Від початку року в області проведено 29 фізкультурно-масових та спортивних заходів, у яких брали участь понад дві тисячі шістсот працівників правоохоронних органів області. Організовано сім видів обласних фінальних змагань за програмою «Динаміада – 2010»..

За результатами проведених чемпіонатів під час засідання нагородили кращі команди та учасників змагань. Першість– у фізкультурників з обласного управління міліції. На другому місці – співробітники обласного департаменту виконання покарань. Третій результат за підсумками цьогорічних турнірів у працівників обласного управління Служби безпеки України.

Голова обласної ради «Динамо» Федір Бортняк також вручив відзнаки за особисту активну участь у змаганнях Андрію Гульоватому з Теребовлянського райвідділу міліції, працівникові обласного департаменту виконання покарань Андрію Шмайді та співробітнику митниці Володимиру Гецку. За пропаганду динамівського спорту, активне висвітлення спортивних заходів та змагань відзначили й відділ зв’язків із громадськістю обласного управління внутрішніх справ.

Кращим спортсменом року Тернопільська обласна організація «Динамо» визнала майстра спорту України міжнародного класу з біатлону, учасницю зимових Олімпійських ігор у Ванкувері Олену Підгрушну