гандбол УкраїниУ жіночій гандбольній Вищій лізі відбулися матчі другого туру. Наші землячки, що представляють команду “Економуніверситет-Енерго”, гостювали у столиці. Там підопічні Андрія Верцімаги двічі поспіль впевнено здолали гандболісток місцевої “Кияночки”.

.

Матчі другого туру у Вищій лізі тернополянки провели наприкінці жовтня у Києві.

За два тури, проведені у Вищій жіночій лізі з гандболу, тернопільські дівчата не програли жодного матчу. Тенденція перемагати збереглася у команди ще з минулого року, коли “Економуніверситет-Енерго” завоював золоті нагороди чемпіонату.

Хоча стартові матчі для наших землячок видалися не надто простими. У першому турі тернопільські гандболістки двічі здолали опоненток із Рівного, які дали справжній бій команді із Тернополя. А в поточному турі у підопічних Андрія Варцімаги вже не було жодних проблем із дебютантками Вищої ліги – “Кияночкою”.

Гра давалася легко

Перша гра у столиці продемонструвала всю силу та потужність команди гостей. Наші дівчата зі стартовим свистком про початок гри пішли у наступ. Господарки майданчика до такого штурму зі сторони суперниць готовими не були і розгубилися.

Як завжди на висоті була капітан “Економуніверситет-Енерго” Зоряна Ткач. Вона у першому матчі накидала у ворота “Кияночки” аж 17 голів. Саме її дії на майданчику були вирішальними у перемозі тернополянок. Також своєю результативністю порадувала шостий номер нашої команди – Наталія Гурська. На її рахунку 11 точних кидків.

Вже до перерви рахунок був розгромним. Команди пішли відпочивати в той час, коли на табло світилися цифри 15:27 на користь гостей. Фактично гру було зроблено ще у першій половині гри. Втім, розслаблятися “Економуніверситет-Енерго” не мав наміру. По перерві тернополянки продовжили закидати м’ячі у сітку воріт опоненток. Гандболістки “Кияночки” просто не встигали за злагодженими та стрімкими атаками гостей. Одразу було помітно, що фаворитками матчу є лише тернополянки. У підсумку “Економуніверситет-Енерго” святкував впевнену перемогу із рахунком 48:32.

Перемогли без труднощів

Питання про переможця й у другому поєдинку фактично було зняте. У суботу наші землячки знову довели свою беззаперечну перевагу над київськими спортсменками. Хоча результат другого матчу був скромнішим, ніж рахунок у першій грі. Та найголовніше, що перемогу здобули впевнено.

Знову свою майстерність довів тандем Ткач-Гурська. Перша знову стала найрезультативнішою у складі “Економуніверситет-Енерго”, закинувши 13 голів. У свою чергу Наталія Гурська 10 разів засмутила суперниць. Третьою за результативністю у тернополянок була Зоряна Жонца. Вона вісім разів вражала чужі ворота.

Ще у першому таймі підопічні Андрія Верцімаги вибороли собі комфортну перевагу – 12:17. А відтак друга частина матчу перетворилася на формальність. Не затрачаючи багато сил, наші дівчата у підсумку перемогли – 39:25.