У болоті та калюжах змушені гратися діти мешканців будинку, що в Тернополі на вулиці Галицькій, 37. Двір, кажуть люди, регулярно затоплює. Виною цьому, стверджують вони, є новобудова, яка виросла кілька років тому навпроти їхнього будинку.

Юлія Киричук, мешканка будинку: «У 2006 році зводився будинок навпроти нашого. Його звела будівельна організація «Промбуд» Лила Василя Йосиповича. Вагончики, крани – все стояло на нашому подвір’ї. В результаті цього було знищено асфальтне покриття – залишилися ями, побитий бордюр».

Люди кажуть, що вже зверталися до забудовника, щоб той навів лад у їхньому дворі. У відповідь вони отримали лист, що ані його вагончиків, ані його кранів там не було.

Але на цьому біди мешканців вулиці Галицької не закінчилися. Через неправильне, як переконані люди, розташування новобудови, під час дощів уся вода з її території тече до їхнього подвір’я.

Володимир Байгер, головний інженер підприємства, яке обслуговує будинок на вул. Галицькій, 37: «Оцю дорогу знищив пан Лило, ці бордюри також. Він «втоптав» їх нижче рівня землі, і тепер усі стічні води течуть у підвали».

У квартирах на перших поверхах 37-го будинку на Галицькій постійно сиро, а на стінах утворився грибок – через часте затоплення двору.

Рома Варениця, мешканка будинку: «Інтенсивно грибок у мене почав з’являтися років 3 тому. До того трошечки було, ми його підбілювали. Зараз ремонт зробити не маю за що. Пенсія дуже маленька. За 40 років стажу – 806 гривень».

Мешканці Галицької, 37, кажуть, якщо фірма-забудовник не вирішить проблеми із затопленням їхнього двору – вони обіцяють вдатися до крайніх мір.

Юлія Киричук, мешканка будинку: «У нас іншого виходу немає. Ми, мабуть, будемо перекривати проспект Злуки», повідомляє ІнТБ