Майже десять років поспіль восьмого березня співробітники ДАІ у Тернопільській області вітають на дорогах жінок-водіїв.

Ідея вручати приємні сюрпризи до свята народилася в області ще на початку двохтисячних років. Міліціонери із задоволенням підтримують традицію, повідомляють у відділі зв’язків з громадськістю управління МВСУ в області.

У цьогорічне свято два екіпажі ДАІ, з міського та обласного підрозділів, ще зранку вирушили на вулиці обласного центру із завданням – привітати усіх водіїв прекрасної статі, які цього дня виїхали на дорогу. Робити це правоохоронцям допомагала приватна фірма «VIP-таксі».

Працівники ДАІ, зупинивши першу леді і тепло привітавши її, зізнаються, що колись жінок за кермом було набагато менше. Тепер на вулицях Тернополя можна частіше зустріти водіїв прекрасної статі. Не пройшло й п’ять хвилин, як припаркувалася ще одна легківка, якою керувала дама.

– Приємно дарувати радість та хороший настрій жінкам у весняний сонячний день, – діляться міліціонери думками і поспішають до автомобіля.

Тернополянки, які виходили з авто, отримували від автоінспекторів букети. Окрім цього їм вручали вітальні листівки та безкоштовні талони для обслуговування транспортного засобу на станціях, які займаються автомобільним сервісом.

– Молодці, я й не сподівалася на такий приємний сюрприз, – каже наступна водій. – Немає слів для вдячності, справжні чоловіки.

Дехто з жінок-водіїв навіть у любові автоінспекторам зізнавався.

– Відтепер на людей у формі дивитимусь по-іншому, – каже тернополянка. – Вони мені таке сьогодні свято зробили.

Серед зупинених жінок-водіїв були й дрібні порушниці. Автоінспектори не штрафували жінок, лише зауважували їм на дотриманні правил вуличного руху.

Зупиняли працівники ДАІ і службові транспортні засоби. У швидкій, яка поверталася з виклику, міліціонери привітали майже увесь екіпаж, вручивши лікарям квіти та сувеніри. Поздоровили й водія тернопільського тролейбуса. Жінка зізналася, що одразу зрозуміла навіщо її зупинили – адже правил не порушує.

– Вдома зранку чоловік вручив квіти, а тепер ще й працівники ДАІ, – посміхається. Поки жінку вітали, люди із тролейбуса визирали через вікна. Тролейбус вирушив по маршруту, а пасажири, посміхаючись, махали руками тим, хто щойно привітав їхнього водія. Працівники ДАІ продовжили приємну святкову акцію. Шкода, що таку акцію можна робити не часто. Але у свято весни та кохання не робити цього тернопільські міліціонери вже не зможуть.