Тернопільські бігуни готуються до події року

14/06/2018 0
Розмір тексту:

17 червня в обласному центрі стартує «Тернопільський півмарафон-2018». Легкоатлети стартуватимуть і фінішуватимуть на Театральному майдані міста. Організатори сподіваються, що до пробіжки приєднається, як мінімум, півтисячі учасників.

Цього року спортсмени змагатимуться у чотирьох дистанціях на 21, 10 та 5 кілометрів. Для участі у півмарафоні необхідно попередньо зареєструватися. Реєстрація доступна на сайті http://runstyle.com.ua до 16-го червня.

«Цього року ми запланувала чотири дистанції: 21, 10, 5 кілометрів та благодійна миля. Учасники забігу на 21 кілометр бігтимуть дистанцію навколо Тернопільського ставу за маршрутом: Театральний майдан – б-р Т.Г.Шевченка – вул. Руська – (Надставна церква – набережна – вул. Білецька – Циганська гора (мкрн Новий світ) – вул. Дружби – (с. Біла – вул. Стефаника – вул. С. Крушельницької) – заозерна дорога – Дальній пляж – вул. Яблунева – набережна – Надставна церква – 2 кола) – вул. Руська – б-р Т.Г.Шевченка – Театральний майдан; тобто фініш відбуватиметься також на Театральному майдані. Основна півмарафонська дистанція 21 кілометр, але можна обрати собі і меншу дистанцію». – розповідає керівник оргкомітету Тернопільського півмарафону Роман Задорожний.

До Тернопільського півмарафону можуть долучитися і діти. Вони змагатимуться у дистанціях довжиною 100, 500 та 1000 метрів.

Софія Романська

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Хто, на Вашу думку, стане наступним Президентом України?

    Результати

    Loading ... Loading ...