Представники бюджетних установ Тернополя закликають Територіальну виборчу комісію якнайшвидше завершити виборчий процес та скликати першу сесію новообраної міської ради, щоб забезпечити безперебійне функціонування господарського комплексу міста.

З відповідним відкритим листом до голови та членів Тернопільської міської територіальної виборчої комісії звернулись керівники медичних установ, директори шкіл, дитсадків, позашкільних навчальних закладів, а також начальники ЖЕКів та комунальних підприємств Тернополя, повідомляє прес-служба міської ради.

У листі стверджується, що вже зараз кризова ситуація з оплатою медикаментів, харчування хворих, забезпечення послуг тепло- та водопостачання у медичних закладах.

Також невідкладного вирішення потребують питання фінансування житлово-комунального господарства, адже до настання зимових холодів необхідно завершити роботи щодо житлового фонду, підготовки техніки та матеріалів для утримання доріг взимку.

На думку бюджетників Тернополя, міська ТВК повинна проявити особисту порядність, політичну відповідальність та прийняти рішення, на яке давно чекають тернополяни.

Нагадаємо, із зверненням до членів Тернопільської територіальної виборчої комісії скликати нарешті першу сесію новообраної Тернопільської міської ради звернувся переможець виборів міського голови міста Сергій Надал.