Модну технологію праймеріз намагається реалізувати партія львівського мера Андрія Садового на чергових місцевих виборах. На сайті політсили опубліковано досьє на кандидатів, яких планують просувати в міські та обласні ради. Серед тернопільських претендентів ряд сумнівних і дивних персон.

Шкула Федишин Самопоміч ТернопільПотрапити до міської ради прагнуть два антагоністи: журналіст-розслідувач Андрій Шкула та жертва скандальних публікацій Михайло Федишин. Кілька років тому пан Шкула описав махінації з комунальними землями  свого нинішнього однопартійця, який наділив безкоштовною ділянкою власну бабцю. Про це детальніше за посиланням. Правда, старенька виявилася не в курсі щедрого подарунка від онучка. Зараз журналіст не згадує про оброрудки Федишина, а зосередився на критиці, винятково, команди мера Надала.

Сферу земельних відносин вважають однією з найкорумпованіших, а чиновників, які у ній працюють, регулярно ловлять на хабарництві. Дивно, що молода партія, яка позиціонує себе інтелектуальною та кришталево чесною тягне у владу старий багаж. Можливо, у самопомочівців бракує коштів на виборчу кампанію? Чиновнику, що більше десяти років “трудиться” на керівних посадах в Центрі земельного кадастру явно є чим поділитися. Навзамін за цінну підтримку пан Федишин може вимагати, у випадку перемоги на виборах, посаду керівника управління земельних відносин. Він єдиний, хто має відповідні знання серед інших кандидатів. Чи захочуть виборці партії Садового відпустити таку жирну щуку в річку тернопільської політики?

Переглянути весь список кандидатів від “Самопомочі” можна тут

На фото: Дволикий Янус молодої партії