Активісти “Самооборони майдану Тернопільщини” заявляють, що ДАІшник з Бережан, який заслуговує на звільнення з органів, може бути переведений на іншу посаду в сусідній район. В організації кажуть, ДАІшник неодноразово порушував закон і є корупціонером.

права, ДАІ, хабар“Протягом останнього року Бережанський осередок “Самооборони” боровся за звільнення начальника ВДАІ Бережанського РВУМВС України Лесіва Петра Миколайовича. Після довгих спроб боротьби з корупцією працівників ДАІ самооборонівці нарешті ніби досягли результату. Нечестивий ДАІшник написав заяву на звільнення. Проте кілька днів тому з достовірних джерел у правоохоронних органах “Самооборона” дізналася, що Лесіва не звільняють, а планують перевести начальником до Козівського району”, – йдеться в повідомленні.

Самооборонівці звернулись до керівника УМВС в обалсті і вимагають від Олександра Богомола провести службове розслідування щодо діяльності Петра Лесіва та причин його переведення.

“Самообороні Майдану Тернопільщини з достовірних, проте неофіційних джерел стало відомо про кілька фактів, які викривають службову недбалість, халатність та зверхність Лесіва. Він живе у місті Калуші, за 100 км. від Бережан, і кожен день проїздить 200 км. своєю “Хондою” на роботу і додому. Бензин “великий начальник” використовує робочий, тобто той, який виділяють на район для заправки службових автомобілів. Одна поїздка на роботу та додому державі обходиться у 500 грн. А рядові працівники ДАІ змушені шукати кошти на заправку своїх робочих автомобілів “з інших джерел”, – йдеться в повідомленні.

Активісти стверджують, що донедавна кожен таксист у Бережанах повинен був викупляти собі “індульгенцію” на працю у Бережанській ДАІ. Робити це було потрібно безпосередньо у Петра Лесіва.

“Члени “Самооборони”, які здійснювали спільні патрулювання з працівниками ДАІ та перекривали створені блок-пости на в’їздах в місто, були свідками неодноразового грубого ставлення начальника Бережанського ВДАІ до своїх працівників, висловлювань в їх адресу нецензурною лайкою, обзивання їх в присутності наших бійців”, – наголошують активісти.

Активісти кажуть, що жителі району, і не тільки вони, потерпають з “одного боку від бездіяльності підрозділу Бережанського ДАІ, яким близько 4-х років “керує і управляє” Лесів Петро Миколайович, а з другого боку – від його “активної діяльності, спрямованої на покращення свого матеріального стану”.

“Самооборона вважає і завжди вважала, що керівництво УМВС, УДАІ повинні самі очищати свої ряди від таких працівників, давати їхнім діям та поведінці належну оцінку, оцінювати їх авторитет серед жителів району. У Бережанському районі, а тим більше у Козівському, куди Лесів планує своє переведення, не потрібні міліціонери-“магнати”, що основною метою ставлять своє збагачення та дискредитують міліцію”.

Самооборона Майдану Тернопільщини вимагає перевірити діяльність пана Лесіва та відповідно відреагувати. Козівський осередок Самооборони звертається до Олександра Богомола і Андрія Матрифайла з вимогою не призначати одіозного ДАІшника на службу у їхній район.

Джерело: Доба