В Тернополі готові дати відсіч сепаратистам. На нинішні події на Сході та Півдні України, не можуть спокійно реагувати мешканці Заходу. В нашому місті окрім правоохоронців захищати населення та територіальну цілісність обіцяють і самооборонівці.

Сьогодні в Тернополі все наче спокійно. Проте щоденні вражаючі новини із південної та східної України, не лякати не можуть. Тут, на Заході, заворушення та масові безпорядки прогнозують на дев’яте травня. Не допустити донецького, луганського чи харківського сценарію обіцяють місцеві самооборонці.

«В самому місті орієнтовно в Самообороні, на даний момент є таких готових бійців, які готові захищати, орієнтовно 150 чоловік. Які на даний момент, частина з них, одна третя проходить базовий військовий вишкіл в Теребовлі», – розповів голова Самооборони Майдану на Тернопільщині Іван Ковалик.

Окрім морального та фізичного вишколу громадян. Готуватись до сепаратистських мітингів, захоплень державних будівель, повинні представники правоохоронних органів та влади на місцях, – передає ІНТБ.