бар орися оришківціВідповідне рішення про внесення змін до обласного бюджету прийнято на черговому засіданні 40-ої сесії облради.

З 35 мільйонів гривень  понад  9 мільйонів   складає  дотація на збільшення оплати праці у бюджетній сфері і  25мільйонів – субвенція з держбюджету на реалізацію пріоритетів розвитку регіонів.

Саме ця субвенція викликала найбільше суперечок серед депутатів. Народні обранці були обурені нерівномірним розподілом коштів між районами. Одні райони отримали мільйони, а інші – нічого. Найбільше «перепало на горіхи» Гусятинському району, який мав би отримати понад 6 з 25 мільйонів гривень. Нагадаємо, що саме цю районну раду очолює дружина голови ОДА – Надія Хоптян, а опоненти намісника Януковича неодноразово натякали, що він готує для дружини плацдарм на парламентські вибори 2012.

Серед пропонованих об’єктів були й такі, які викликали обурення та іронію серед депутатського корпусу. Наприклад, будівництво спортзалу у школі на батьківщині нардепа Ярослава Сухого у селі Оришківці того ж Гусятинського району. За іронією долі, в цьому селі розміщений ресторан, де сімейство Хоптянів відпочивало «з робочою поїздкою» на 8 березня. Це стало приводом для жартів представників «Свободи».

Зокрема, керівник партійної  фракції Олег Сиротюк поцікавився чи не виникла ідея фінансування будівництва спортзалу школі 1-2ступенів в Оришківцях  після робочої поїздки Валентина Хоптяна на 8 березня до ресторану в цьому селі. Ще дотепнішим намагався бути начальник управління торгівлі міськради, депутат Василь Хомінець, який просив роз’яснити головам міст і сіл області, як і в якому ресторані необхідно приймати керівника області, щоб їхні населені пункти стали територією пріоритетного розвитку за прикладом Гусятинщини.

На фото зображено “легендарний” бар-ресторан в Оришківцях