Тернопільська “Нива” перекупила футболіста в Ахметова

01/07/2013 0
Розмір тексту:

Футбольний клуб «Нива» (Тернопіль) вже підписав контракти з чотирма новими гравцями. Серед них футболісти донецького «Шахтаря» та харківського «Металіста». Про це повідомив головний тренер тернопільської «Ниви» Ігор Яворський.

Ігор Яворський«Всі четверо – молоді та перспективні футболісти, – розповів Ігор Яворський. – З краматорського «Авангарду» прийшов Ігор Малиш.  Підписаний контракт з Сергієм Шестаковим з ФК «Одеса». Вдалося переконати перейти до нас футболіста харківського «Металіста» Сергія Загинайла. Йому 22 роки. Лівий півзахисник. Я думаю, він буде фантастичним футболістом. Запрошений дуже хороший молодий воротар з донецького «Шахтаря» В’ячеслав Базилевич».

Керівництво тернопільської «Ниви» вже продовжило контракти зі своїми діючими гравцями Миколою Лазориком, Андрієм Новаком та Віктором Яневичем.

«Крім того, є ряд футболістів, які нам підходять. З ними ведуться переговори. Я думаю, 2-4 липня під час зборів в Ужгороді, ми з ними контракти підпишемо. Зокрема, це один з дуже хороших форвардів. Поки в нас не закриті дві позиції нападників. Решту позицій ми вже доукомплектували», – додав Ігор Яворський.

Команду «Нива» залишили Ігор Швець, Володимир Плішка, Олег Лівіцький і Віктор Данищук.

  • Теги:
загрузка...

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...