.

Тернопільська футбольна команда “Нива” у 20-му турі чемпіонату України у Другій лізі зазнала чергової поразки від “Єдності” із Плисок. Господарі поля через провали у захисті пропустили у власні ворота три м’ячі, а натомість відповіли лише раз.

.

Цією поразкою наші футболісти продовжили невтішну для себе без виграшну серію у 2011 році. “Єдність” не продемонструвала у Тернополі чогось фантастичного, але навіть цього було достатньо, щоб забити у ворота тернопільської команди три голи. При чому рахунок міг бути і більшим, якби не кілька офсайдів у плисківчан.

Гості зуміли відзначитись вже на восьмій хвилині зустрічі. “Єдність” зуміла скористатись стандартним положенням. Подачу із кутового вдало замкнув Віктор Лиховидько, який і відкрив рахунок у матчі. Одразу ж після цього гості могли подвоїти рахунок, але через непорозуміння між собою, арбітр зафіксував офсайд.

Другий гол у наші ворота практично повторював перший. Знову “Єдність” скористалась можливістю подати кутовий. Після передачі на ближню стійку, хтось із гравців гостей продовжив у середину воротарського майданчика, де нападник гостей Тарас Рудавець переправив м’яч у сітку воріт Володимира Парія.

Наші гравці все ж зуміли скоротити відрив, коли відзначився Ольшаницький. Проте плисківчани з відповіддю не забарились і на 76-ій хвилині матчу зусиллями Антона Корольчука встановили остаточний рахунок у матчі – 3:1.

“Єдність” здобула свою першу перемогу у Тернополі і закріпилась у середині турнірної таблиці. Тернополяни у свою чергу надалі продовжують перебувати на передостанньому місці. Наступним суперником “Ниви” стане чернігівська “Десна”. Матч пройде на полі наших суперників, – пише “20 хвилин”.