Невдачею завершився перший виїзний матч оновленого складу професійної команди з Тернополя. З берегів Дніпра наші футболісти привезли “дірку від бублика”. Схоже, інвестиції від заморського спонсора не дали бажаного результату.

Нива, футболНові придбання футболістів, оновлений тренерський штаб та гучні заяви власників команди не вплинули на якість гри команди.

Суперник з Черкас ставить в новому сезоні високі вимоги до результатів. Домашня перемога над тернополянами з рахунком 3:1 далася господарям не складно. Всі голи забивали у другому таймі. Спочатку “Нива” намагалася “зачепитися” за результат завдяки голу Волошиновича, який зрівняв рахунок на 62-й хвилині. Втім вдала гра в атаці черкащан призвела до двох голів Качура у ворота гостей.

У неділю серйозний суперник завітає до іншої команди з Тернополя. Готовність муніципалів до сезону екзаменуватиме ФК “Полтава”.