70 інфекційних захворювань виявили лікарі-епідеміологи на Тернопільщині упродовж останнього тижня. В області зареєстрували нові випадки кору, гострої кишкової інфекції, вітряної віспи, хвороби Лайма.

Тенденція щодо збільшення кількості хворих на кір продовжується на Тернопільщині, – констатують лікарі-епідеміологи. Пояснюють це низьким рівнем щеплення проти цієї недуги. Також в регіоні поширюються й інші інфекційні хвороби.

«За результати моніторингу інфекційної захворюваності, в області станом на 12 червня 2018-го року за первинними діагнозами зареєстровано 70 випадків інфекційних захворювань. Серед них зареєстровано 6 випадків гострої кишкової інфекції, 6 випадків кору, 13 випадків вітряної віспи, 3 випадки скарлатини, 3 випадки хвороби Лайма», – повідомляє обласний лабораторний центр.

За словами лікарів-епідеміологів, жителів Тернопільщини продовжують атакувати кліщі, що призводить до хвороби Лайма. За тиждень лікарі зафіксували кілька десятків присмоктування кліщів, у трьох людей виявили хворобу Лайма. Відтак лікарі наголошують: при укусах кліщів варто звертатися за медичною допомогою.

Софія Романська