Сьогодні Тернопільщина має справді правильного голову облдержадміністрації. Тобто, не тільки молодого представника команди Президента з хорошим політичним досвідом, а й досвідченого управлінця, який не перестає вчитися, щоби досягнути високих результатів у своїй роботі.

Віталій ЦимбалюкПро це у коментарі “За Збручем” сказав депутат міської ради, громадсько-політичний діяч Віталій Цимбалюк.

“На жаль, тривалий час наша область потерпала від політичних домовленостей, коли посада голови ОДА ставала просто розмінною монетою при розподілі квот. Як результат – ми постійно пасли задніх у рейтингах розміру зарплат, економічного розвитку, зате в плані потреби у дотаціях були одними з перших. І якщо випадало так, що посаду очільника області займав хороший управлінець, то за короткий час його чомусь одразу змінювали на кандидатуру, що потім роками просто займала собою посаду. Тому якщо Степан Барна, котрий вже з перших днів показав свою активну позицію і вміння брати під контроль складні ситуації, очолюватиме нашу область тривалий час, Тернопільщина має всі шанси покращити свій рейтинг у списку областей України”, – зазначив політик.

Віталій Цимбалюк додав, що 100 перших днів для посадовця, як правило – це час, коли він вникає в роботу і вивчає завдання, які перед ним стоять. Тому прийнято цей термін оцінювати без зайвої критики.

“Але щодо «стоденки» Степана Барни, то критикувати його сьогодні дійсно нема за що. Я радий, що з його приходом на цю посаду наша область нарешті матиме шанс на хороше майбутнє. Я хочу в нього вірити”, – зазначив він.

Читайте на цю тему: