Новий барельєф провідниці ОУН Ярославі Стецько на місці знищеного встановили сьогодні на бул. Шевченка поблизу офісу КУН.

На відміну від потрощеного кам’яного цей вже вилили у бронзі. З нагоди відкриття барельєфу окрім власне кунівців прийшли попіаритися три політичні сили – «За Україну», «Фронт змін» та «Наша Україна». Прапори цих партій тримали на вигляд однокласники, тож склалося враження, що прапороносців організовувала одна і та ж людина, а отже і за партіями, попри різні назви, стоять в Тернополі одні  і ті ж люди.

Цікаво, що на десятки прапорів «ЗУ»-«ФЗ»-«НУ» був лише один кунівський. Зате їх виступи були гострішими.

В одному з них почесний голова обласного КУНу Оксентій Каменюк навіть згадав і про «патріотичне» минуле Петра Гоча, який свого часу був примірним пластуном.

– Сьогодні треба пильно дивитися, бо ми виховували патріотів,  а тепер вони ідуть в Партію регіонів, обіцяють по 10 соток землі, – сказав Каменюк. – Треба пильнуватися! Бо лягаєш звечора – є Україна, а проснувся – і нема. Адже при владі ті, хто хоче втопити її у ложці води.

Залишається  сподіватися, що усі присутні (а були там чиновники різного калібру як мерії, так і обладміністрації) окрім своїх виступів під барельєфом спроможуться ще й на справжні вчинки і зможуть увійти в історію як Слава Стецько – людина-легенда, про яку вони сьогодні так багато говорили і яку, за їхніми словами, глибоко шанують і на яку рівняються. Дай Боже!