У Тернполі відбудуться сільськогосподарські ярмаркиЗавтра у Тернополі відбудуться традиційні сільськогосподарські ярмарки. Тут жителі міста зможуть придбати різноманітну продукцію безпосередньо від виробника.

Як запевнив  начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Андрій Хома, в її якості можна не сумніватись.

– Вся продукція на якість проходить перевірку в районах. Санітарна, ветеринарна служби, стандарти – всі вони вже їдуть із сертифікатами, перевірені, щоб не було неякісної продукції. У нас ще тут чергують лабораторії на кожній площадці, – зазначив Андрій Хома.

Ціна на ярмарку будуть нижчі, ніж у магазинах.

– Гречана крупа буде реалізовуватися по 13 гривень за кілограм, ячмінна і пшенична крупа по 2,50 гривень, кукурудзяна, горохова по 3 гривні, перлова крупа і борошно – по 2,80 гривень. Цукор – 8 гривень. М’ясо яловичина на кості – 22 гривні. Картопля – 3,50 грн., капуста – 7,50 грн., морква – 4,50 грн., буряк – 3,50 грн. В середньому на 10, є на 15, а є на 20 відсотків дешевше, – зауважив Андрій Хома.

Додамо, що свою роботу ярмарки почнуть о 9-ій годині. Місця розташування торговиць традиційні – мікрорайони Сонячний, Східний, Дружба та в центрі міста на Майдані мистецтв. Свою продукцію у Тернопіль привезуть представники усіх районів нашої області.