Вчора в Тернополі з нагоди Дня національного свята Австрійської Республіки відбувся Віденський бал.

Як повідомив під час прес-конференції Святослав  Лашкевич,  директор фірми «9 з половиною ідей», яка організовує захід, загалом на бал запрошено 90 пар. «Впродовж місяця усі люди, які купили квитки, мали можливість безкоштовно пройти майстер-класи у танц-клубі «Альянс». Відомих у місті людей, як і представників влади, я на цих майстер-класах не помітив. Можливо, вони просто не хочуть танцювати, а можливо, вже вміють це робити і навіть здобудуть титул Короля або Королеви балу», – зазначив Лашкевич.

За його словами, Короля та Королеву балу обирали з-поміж тих людей, які найкраще себе проявлять вмінням танцювати. Окрім сертифікатів, які засвідчують титул, найкращі танцівники також отримали цінні подарунки від організаторів. Окремо розіграно путівку на двох до Австрії.

Бал провели в приміщенні обласного драмтеатру під супровід Галицького камерного оркестру. Майстер-клас для учасників балу проводив київський хореограф Дмитро Дікусар.

Організатори наголосили на обов’язковому дрес-коді. На бал чоловікам можна у фраку-смокінгу або темному костюмі, жінкам – у вечірніх сукнях. У програмі балу – вальси, танго, польки, а під кінець для розваги оркестр виконає блюз. Поміж танцями гостей частували, а також розігрували цінні призи, повідомляє УНІАН