Тиждень на Тернопільщині розпочнеться зі снігопадів. Місцями можливий значний сніг, його налипання та хуртовини. Ускладнюватиме ситуацію сильний південно-західний вітер 15 – 20 метрів за секунду.

В обласному гідрометеоцентрі попереджають про небезпечні метеорологічні явища І рівня. По Тернопільській області та в м. Тернопіль 08 лютого очікується ожеледь, налипання мокрого снігу. Відтак у регіоні далі лютуватиме циклон.

«У понеділок, 8-го лютого, у більшості областей України черговий південний циклон спричинить снігопади та хуртовини. Вітер буде східного напрямку, практично повсюди із штормовими поривами. Температура повітря найближчої ночі -7-13 градусів, вдень очікується -5-10 градусів. Ожеледиця! 9-10 лютого морози будуть помірними і навіть часом лагіднішими, аж до потепління. 11-12 лютого черговий циклон принесе чергове ускладнення погоди із снігопадами та дощами. Ближче до наступних вихідних Україну знову накриє хвиля серйозних морозів», – повідомила синоптик Наталка Діденко.

Отже, тиждень на Тернопільщині розпочнеться складною погодою. Негода сприятиме аваріям і небезпечним ситуаціям. Відтак жителів краю просять бути обережними.