Якщо батьки бажають, щоб дитина залишилася вдома і навчалася дистанційно через Інтернет, у них є така можливість. Так само батьки можуть вирішити, що дитина буде відвідувати навчальний заклад та навчатися з усіма дітьми.

На цьому наголосив міський голова Тернополя Сергій Надал.

“Незважаючи на складені працівниками поліції протоколи на директорів шкіл та садочків (ми впевнені, що їх буде скасовано у суді, адже вони не відповідають діючому законодавству), разом із батьківськими комітетами було прийнято рішення про продовження навчального процесу. Є звернення батьків усіх шкіл із закликом, щоб навчання проводилося. Те ж стосується й садочків”, – написав мер Тернополя на своїй сторінці у Фейсбуці.

Він зазначив, що проводять навчання за змішаною системою: класи поділені на групи, а учні середніх і старших класів відвідують школу через день. Керівники шкіл мають жорстко дотримуватись протиепідемічних заходів. На вході у школу мають проводити температурний скринінг, мають бути відкриті запасні входи/виходи, учні мають користуватися дезінфікуючими засобами.

“Попереджаю усіх, у разі недотримання цих заходів, буде покарання”, – наголосив Сергій Надал.

Читайте на цю тему:

Тернопіль і дев’ять районів області – далі у червоній зоні

До п’яти років тюрми: у МОН попередили директорів тернопільських шкіл про відповідальність

“Закриті школи, але відкриті ринки!”, – на Тернопільщині батьки збираються на чергову акцію протесту

На керівників шкіл і садків склали півсотні протоколів

В одній з тернопільських шкіл – спалах коронавірусу