“Динаміада-2021” – змагання під такою назвою зібрали представників спецслужб у Тернополі. Першість вибороли поліціянти, а рятувальники зайняли друге місце. Загалом у змаганнях взяло участь 7 команд.

Відбулася особисто-командна першість Тернопільської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з гирьового спорту за програмою змагань «Динаміада – 2021». Учасники спортивних перегонів продемонстрували свою силу у ривку та поштовху гирі вагою 32 кілограми. Загальний результат визначався за сумою двоборства. Перше місце вибороли поліціянти, а “срібло” отримали рятувальники.

“Відзначились рятувальники й в особистих заліках. Зокрема, провідний фахівець Гусятинського РВ лейтенант служби цивільного захисту Віктор Мороз і начальник караулу 1-ї ДПРЧ старший лейтенант служби цивільного захисту Василь Сохацький – здобули перше місце у своїх вагових категоріях”, – повідомили у ДСНС області.

Переможців змагань нагородили кубками, грамотами та дипломами фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».