Тернопільська волонтерка Христина Феціца оголосила збір коштів на квадрокоптери для українських захисників. Ці технічні пристрої допомагають нашим воїнам відстежувати позиції ворога, а відтак дбати про власну безпеку.

«Дуже складно допомогти захисникам, якщо майже ніхто не хоче чути про війну… На коптери збираю вже майже 2 місяці. Це очі та безпека наших захисників! На жаль, наші розвідники не володіють надлюдськими здібностями і не можуть очима зафіксувати та зупиняти час для того, аби передати побратимам побачене, попередити про загрозу та уникнути втрат. Назбирала 15100 грн та 100 $. Взяла в кредит «Mavic 2 Zoom», який був в користуванні в хорошому стані за 23000 грн. Ще за нього потрібно доплатити! Вартість нового 35500 грн.! Крім цього, потрібно ще 2 квадрокоптери. Буду дуже вдячна за допомогу. Кошти можна перерахувати на карту за номером: 4731 2191 0779 7171», – зазначає Христина Феціца.

Додамо, за наявності технічних засобів спостереження військові зможуть володіти ситуацією, яка відбувається на боці ворога.