Третє пленарне засідання чергової сесії обласної ради відбудеться в приміщенні Бучацького аграрного коледжу, що знаходиться на території села Трибухівці Бучацького району.

Зміна місця базування обласного парламенту наразі тимчасова – тривають ремонтні роботи у діючій сесійній залі. Тому депутатам доведеться поїздити по області і голосувати без уже звичної електронної системи голосування. Відновить роботу лічильна комісія ради. Відтак, ніхто не зможе проголосовути за сусіда або “випадково” натиснути не на ту кнопку, що нерідко трапляється у практиці обласного парламенту. Зросте цінність присутності кожного депутата та його особистого голосування.

Перша локація у Бучачі не випадкова,  адже очолює коледж депутат облради Ігор Леськів, а сам коледж відноситься до структури Кам’янець-Подільського агротехнічного університету, який очолює ще один депутат облради Володимир Іванишин.

Сьогодні депутати обласної ради планують розглянути питання змін до обласного бюджету та затвердять ряд бюджетних програм.