Тернополянка Марія Вонс – довголітня благодійниця тернопільського «Карітасу». Жінка не лише регулярно жертвує продукти для благодійної їдальні, а й підтримує морально і психологічно її відвідувачів.

Благодійна їдальня у Тернопільському «Карітасі» працює з понеділка по п’ятницю. Її відвідує чимало безхатьків, а також інших потребуючих і малозабезпечених жителів міста. А ще благодійні обіди тут постачають для людей, які прикуті до ліжка. Як розповів директор благодійного фонду «Карітас» о. Андрій Марчук, робота їдальні була б неможливою без допомоги меценатів.

«З понеділка по п’ятницю потребуючі люди можуть прийти до Тернопільського «Карітасу» на благодійний обід. Серед таких осіб є, як безхатченки так і ті, хто має де жити, але живе у скруті. У декого з них є вдома лежачі хворі – близькі їм люди, такі люди харчуються самі й беруть, їжу для рідних, які залишають вдома.
Доповненням до благодійних обідів є смаколики, які жертвують небайдужі люди. Тому, висловлюємо велику вдячність довголітній благодійниці «Карітасу» пані Марії Вонс за підтримку, адже в цих гостинцях, вона передає не тільки продукти, а тепло і щирість свого серця».

Додамо, вхід у благодійну їдальню відкритий для всіх потребуючих.

Софія Романська