Хотіли мати дах на головою – а залишилися без нього і без грошей. Така невдача спіткала дольовиків, які вклали кошти у будівництво на вулиці Довженка. Уклавши договори з «Тернопільською фірмою «Будівельник», мешканці 100-відсотково оплатили будівельні роботи. За такий поспіх і поплатилися.

Справу вже розглядали на сесії Тернопільської міської ради. Згідно з її рішенням, «Будівельник» мав оплатити «Тернопільводоканалу» водопровідні роботи в новобудові ще за старими цінами, оскільки нові для фірми-забудовника виявилися зависокі. Проте сьогодні «Будівельник» відмовляється сплачувати і це.

Зі своєю проблемою дольовики звернулися до влади Тернополя. Міський голова Роман Заставний каже, що ситуацію, що очікував на подібне. http://intb.te.ua

У зв’язку з тим, що «Тернопільська фірма Будівельник» сьогодні переживає далеко не найкращі часи, і в прокуратурі на неї відкрито не одну справу, шансів повернути сплачені гроші в дольовиків мало. Тому найкраще – вимагати в забудовника виконати обіцяну роботу, каже – заступник міського голови з питань містобудування та архітектури Володимир Дідич.

Міська влада порадила вкладникам звернутися в прокуратуру, попередньо підготувавши всю юридичну документацію. А допомагатиме дольовикам юрист Тернопільської міської ради.

Об’єднати свої зусилля проти ПП «ТФ «Будівельник» пайовики можуть за телелефонами 52-96-71 та 51-14-35, пише сайт http://intb.te.ua