КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» закликає мешканців своєчасно оплачувати за комунальні послуги. Як розповів заступник директора підприємства Володимир Онишків, на сьогодні загальний борг споживачів за опалення та гаряче водопостачання становить 34,3 млн.грн., у т.ч., 21,7 млн.грн. заборгувало населення, а 3,6 млн.грн. – борг державного бюджету за відшкодування пільг і субсидій.

Стосовно «газового» аспекту, то, за словами Володимира Ростиславовича, на 1 листопада КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» має борг за природний газ у розмірі 23 млн.грн., з них 18,6 млн.грн. – невідшкодована з держбюджету різниця в тарифах. Адже, нагадаємо, що з 1 серпня на 50% подорожчав газ для виробництва теплової енергії населенню, на 15,1% – іншим споживачам, а тарифи при цьому залишились без змін.

У зв’язку із настанням опалювального сезону питання фінансового становища тепломереж закономірно актуалізується. Тому звертаємось до тернополян бути відповідальними і своєчасно сплачувати за спожиті послуги з опалення та гарячого водопостачання, пише сайт міськради